AKADEMIA SKUTECZNEGO DYREKTORA – WARSZTATY NR 4

fotaSamorządowy Ośrodek Doskonalenia zaprasza nowo powołanych Państwa Dyrektorów i Wicedyrektorów częstochowskich szkół i placówek oświatowych (staż pracy do 3 lat) do udziału w kolejnych warsztatach z cyklu „Akademia skutecznego dyrektora”. Zajęcia odbędą się 15 lutego br. w godzinach 11:00-14:15 w siedzibie Ośrodka przy ulicy Kosmowskiej 5. Spotkanie będzie dotyczyło nowelizacji statutu, redagowania uchwał i zarządzeń oraz uzasadnień do nagrody dyrektora dla nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły.
Zajęcia przeprowadzi Pani Joanna Woźniak – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 41 w Częstochowie.

Informacji szczegółowych udziela p. Alicja Małasiewicz
– konsultant SOD, tel. 34 362 51 05 wew. 107, e-mail: a.malasiewicz@sod.edu.pl

Państwa Dyrektorów, Wicedyrektorów oraz innych członków kadry kierowniczej zainteresowanych udziałem w warsztatach proszę o wypełnienie zgłoszenia poniżej:

Zgłoszenie - warsztaty w ramach Akademii Skutecznego Dyrektora

• Miejsce pracy

• 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby dokumentacji. 2. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych jest dobrowolne, mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. 3. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie, ul. Kosmowskiej 5, 42-224 Częstochowa.

Weryfikacja