Akademia Skutecznego Dyrektora – warsztaty nr 7

fotaSamorządowy Ośrodek Doskonalenia zaprasza nowo powołanych Państwa Dyrektorów i Wicedyrektorów częstochowskich szkół i placówek oświatowych (staż pracy do 3 lat) do udziału w ostatnich już warsztatach z cyklu „Akademia skutecznego dyrektora”. Zajęcia odbędą się 7 czerwca br. w godzinach 9:00 – 12:15 w siedzibie Ośrodka przy ulicy Kosmowskiej 5.

W pierwszej części spotkania Pani Anna Dymek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 podzieli się dobrymi praktykami w zakresie rozwoju szkoły w kontekście wspomagania i doskonalenia nauczycieli.
Następnie Pani Joanna Maźniewska oraz Pani Alicja Małasiewicz – konsultanci SOD omówią projekt rozporządzenia MEN
w sprawie szczegółowych kryteriów i trybu dokonywania oceny pracy nauczycieli, zakresu informacji zawartych w karcie oceny pracy, składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego oraz trybu postępowania odwoławczego i zaprezentują propozycję wskaźników i źródeł informacji do poszczególnych kryteriów.

Jednocześnie przypominamy, że 7 czerwca br. o godz. 13:30 w RODN „WOM” odbędzie się podsumowanie cyklu Akademia skutecznego dyrektora” połączone z wręczeniem certyfikatów i zaświadczeń dla uczestników.Informacji szczegółowych udziela p. Alicja Małasiewicz – konsultant SOD, tel. 34 362 51 05 wew. 107, e-mail: a.malasiewicz@sod.edu.pl

Państwa Dyrektorów, Wicedyrektorów oraz innych członków kadry kierowniczej serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach.