Akademia Skutecznego Dyrektora – warsztaty nr 7

fotaSamorządowy Ośrodek Doskonalenia zaprasza nowo powołanych Państwa Dyrektorów i Wicedyrektorów częstochowskich szkół i placówek oświatowych (staż pracy do 3 lat) do udziału w ostatnich już warsztatach z cyklu „Akademia skutecznego dyrektora”. Zajęcia odbędą się 7 czerwca br. w godzinach 9:00 – 12:15 w siedzibie Ośrodka przy ulicy Kosmowskiej 5.

W pierwszej części spotkania Pani Anna Dymek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 podzieli się dobrymi praktykami w zakresie rozwoju szkoły w kontekście wspomagania i doskonalenia nauczycieli.
Następnie Pani Joanna Maźniewska oraz Pani Alicja Małasiewicz – konsultanci SOD omówią projekt rozporządzenia MEN
w sprawie szczegółowych kryteriów i trybu dokonywania oceny pracy nauczycieli, zakresu informacji zawartych w karcie oceny pracy, składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego oraz trybu postępowania odwoławczego i zaprezentują propozycję wskaźników i źródeł informacji do poszczególnych kryteriów.

Jednocześnie przypominamy, że 7 czerwca br. o godz. 13:30 w RODN „WOM” odbędzie się podsumowanie cyklu Akademia skutecznego dyrektora” połączone z wręczeniem certyfikatów i zaświadczeń dla uczestników.Informacji szczegółowych udziela p. Alicja Małasiewicz – konsultant SOD, tel. 34 362 51 05 wew. 107, e-mail: a.malasiewicz@sod.edu.pl

Państwa Dyrektorów, Wicedyrektorów oraz innych członków kadry kierowniczej zainteresowanych udziałem w warsztatach proszę o wypełnienie zgłoszenia poniżej:

Zgłoszenie - warsztaty w ramach Akademii Skutecznego Dyrektora

• Miejsce pracy

• Zgodnie z ogólnym ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 poz. 1000.): 1. Administratorem danych osobowych jest dyrektor Samorządowego Ośrodka Doskonalenia (SOD) z siedzibą w Częstochowie, ul. Kosmowskiej 5, 42-224 Częstochowa. 2. Administrator przetwarza i zapewnia ochronę danych osobowych. Informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących uprawnień, uzyska Pani/Pan kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem adresu ioded@sod.edu.pl, lub telefonicznie na nr: 34 362 51 05. 3. Dane osobowe – imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia przetwarzane są w celu przygotowania zaświadczeń i dokumentowania doskonalenia nauczycieli, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 29 września 2016 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. 2016 poz. 1591). Dane osobowe - miejsce pracy, adres e-mail uczestnika, telefon uczestnika, stopień awansu zawodowego, stanowisk, staż pracy na stanowisku kierowniczym przetwarzane są w celu organizacji formy doskonalenia na podstawie dobrowolnej zgody uczestnika. 4. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do udziału w szkoleniu i przygotowania zaświadczenia dla uczestnika. 5. Dane przetwarzane są przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt. 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa. 6. Uczestnikowi doskonalenia przysługuje prawo dostępu do wszystkich powyższych danych, ich skopiowania, przenoszenia oraz poprawiania. 7. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania z obowiązującym prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych 9. Wszystkie powyższe dane mogą być przekazywane wyłącznie odbiorcom działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa. 10. Wszystkie powyższe dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru Unii Europejskiej. 11. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą wykorzystane do automatycznego przetwarzania tzw. profilowania.

Weryfikacja