biuletyn_ed_300

BIULETYN NR 38 – sierpień 2017

Zapraszam do lektury styczniowego numeru Biuletynu Edukacyjnego 2/2017 (38) – pobierz (PDF)

Nowy numer Biuletynu Edukacyjnego 2/2017 (38) wydawnictwa Samorządowego Ośrodka Doskonalenia w Częstochowie,
w większości zawiera materiały dotyczące wdrażania nowej podstawy programowej opracowane przez naszych doradców metodycznych poszczególnych przedmiotów i edukacji. Celem publikacji jest dotarcie z informacją do jak najszerszego grona nauczycieli i wsparcie ich w działaniach związanych z wprowadzaniem zmian, począwszy już od bieżącego roku szkolnego. Ponadto znalazły się w nich również wskazówki metodyczne, pokazujące sposoby na wprowadzanie nowych, efektywnych metod nauczania, propozycje rozwiązań w pracy dydaktyczno-wychowawczej, w tym również z uczniem zdolnym przygotowującym się do udziału w konkursach przedmiotowych.