Ogólnopolskie szkolenie dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Ministerstwo Infrastruktury oraz Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego do 30 listopada 2020 r. organizuje i przeprowadza ogólnopolskie szkolenie dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w niezbędną wiedze i narzędzia do prowadzenia zajęć z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego na każdym etapie nauki dzieci i młodzieży (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa).

Zapraszamy do udziału w szkoleniu DROGA Z KLASĄ cała wiedza o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Realizacja zadania obejmuje przeprowadzenie jednodniowych szkoleń dla nauczycieli w swoim województwie (Katowice)

Szkolenia będą odbywać się w październiku i listopadzie 2020 r. na terenie całej Polski. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do kontaktu:

telefon: 22/162-78-21  lub 519-441-110