Jak przygotować uczniów gimnazjów do konkursu przedmiotowego?

mapa
Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie organizuje spotkanie szkoleniowe dla nauczycieli geografii gimnazjów pt.: “Praca z uczniem zdolnym  na przykładzie Przedmiotowego Konkursu Geograficznego”.  Szkolenie przeprowadzi Pan Alojzy Zimończyk – Przewodniczący Przedmiotowego Konkursu Geograficznego,  konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej “WOM” w Rybniku. Spotkanie poświęcone będzie wymianie doświadczeń w zakresie przygotowania uczniów gimnazjum do udziału w konkursie przedmiotowym z geografii.

Szkolenie jest nieodpłatne, odbędzie się 11.04.2016 r., o godz. 16:00 w Samorządowym Ośrodku Doskonalenia w Częstochowie, ul. Kosmowskiej 5.
Nauczyciele zainteresowani udziałem proszeni są o zgłoszenie telefoniczne na numer: 34 362 51 05 do 7 kwietnia 2016 r.

Jak przygotować uczniów gimnazjów do konkursu przedmiotowego?