Konsultacje doradców

Jedną z form wspierania nauczycieli są konsultacje doradców metodycznych SOD. Jest to forma nieodpłatna, w ramach której nauczyciele mogą uzyskać pomoc we wszystkich sprawach związanych z realizowanymi zadaniami w szkole.  Konsultacje prowadzone są w miejscu i godzinach zgodnie z poniższym harmonogramem.

Konsultacje doradców metodycznych SOD
II półrocze roku szkolnego 2018/2019

Joanna Biczak

doradca metodyczny wychowania dzieci i młodzieży
j.biczak@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 9:30-10:30
  • wtorek – godz. 14:30-15:30Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bolesława Chrobrego
    ul. Warszawska 31, Częstochowa, tel. 34 374-07-28

Katarzyna Patrzykont

doradca metodyczny szkolnictwa specjalnego
k.patrzykont@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 16:30-17:30
  • czwartek – godz. 10:00-11:00Zespół Szkół Specjalnych nr 23im. Janusza Korczaka
    ul. Legionów 54, Częstochowa, tel. 34 324-18-38

Dorota Pisarek

doradca metodyczny religii
d.pisarek@sod.edu.pl

  • wtorek – godz. 11:30-12:30
  • czwartek – godz. 9:30-10:30
    Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego
    ul. Jasnogórska 84/90, Częstochowa, tel. 34 324-35-51

Barbara Buczkowska-Staniec

doradca metodyczny wychowania przedszkolnego
b.buczkowska@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 9:30-11:30
  • czwartek – godz. 12:00-14:00
    Miejskie Przedszkole nr 7
    ul. J. Mireckiego 25a, Częstochowa, tel. 34 323-45-80

Iwona Sikorska

doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej
i.sikorska@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 8:30-10:30
  • wtorek – godz. 12:30-13:30
    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bolesława Chrobrego
    ul. Warszawska 31, Częstochowa, tel. 34 374-07-28

Iwona Kiełczykowska

doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej
i.kielczykowska@sod.edu.pl

  • wtorek – godz. 10:00-12:00
  • czwartek – godz. 10:30-11:30
    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Dąbrowskiej
    ul. Festynowa 24, Częstochowa, tel. 34 361-78-59

Agnieszka Frejlich

doradca metodyczny języka polskiego
a.frejlich@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 10:30-11:30
  • czwartek – godz. 12:30-13:30
    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bolesława Chrobrego
    ul. Warszawska 31, Częstochowa, tel. 34 374-07-28

Małgorzata Komorowska

doradca metodyczny matematyki
m.komorowska@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 8:45-9:45
  • wtorek – godz. 14:30-16:30
  • czwartek – godz. 10:45-11:45
    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Dąbrowskiej
    ul. Festynowa 24, Częstochowa, tel. 34 361-78-59

Beata Mielczarek

doradca metodyczny plastyki i muzyki
b.mielczarek@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 10:00-12:00
  • wtorek – godz. 14:30-16:30
    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Dąbrowskiej
    ul. Festynowa 24, Częstochowa, tel. 34 361-78-59

Adrian Pasieka

doradca metodyczny wychowania fizycznego
a.pasieka@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 13:00-14:00
  • wtorek – godz. 14:00-15:00
    Zespół Szkół Technicznych
    al. Jana Pawła II 126/130, Częstochowa, tel. 34 361-29-04

Iwona Skrzypczyk-Gałkowska

doradca metodyczny języka polskiego
i.skrzypczyk@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 10:30-11:30
  • wtorek – godz. 13:30-14:30
    VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
    ul. S. Worcella 22, Częstochowa, tel. 34 364 27-62

Aleksandra Raźniak

doradca metodyczny języka angielskiego
a.razniak@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 10:00-12:00
  • czwartek – godz. 12:30-14:30
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zdobywców Przestworzy
    ul. Księżycowa 6, Częstochowa, tel. 34 361-49-71

Ewa Kozłowska

doradca metodyczny języka niemieckiego
e.kozlowska@sod.edu.pl

  • wtorek – godz. 9:30-11:30
  • czwartek – godz. 15:30-17:30
    VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
    ul. S. Worcella 22, Częstochowa, tel. 34 364 27-62

Ewa Majchrzak

doradca metodyczny języka francuskiego
e.majchrzak@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 10:30-12:30
    Zespół Szkół Ekonomicznych
    ul. Św. Augustyna 28/30, Częstochowa, tel. 34 324-23-22
  • czwartek – godz. 14:30-16:30
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie,
    ul. Orkana 95/109, Częstochowa, tel. 34 363-38-60

Dorota Kawka

doradca metodyczny historii
d.kawka@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 15:00-16:00
  • czwartek – godz. 10:30-11:30
    Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych
    ul. Św. Augustyna 3/7, Częstochowa, tel. 34 360-60-44

Aneta Kazibudzka

doradca metodyczny matematyki
a.kazibudzka@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 15:00-16:00
  • wtorek – godz. 9:30-10:30
    Zespół Szkół Technicznych
    al. Jana Pawła II 126/130, Częstochowa, tel. 34 361-29-04

Anna Drzewiecka-Świtała

doradca metodyczny chemii
a.drzewiecka@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 12:30-13:30
  • czwartek – godz. 11:00-12:00
    Techniczne Zakłady Naukowe
    ul. Jasnogórska 84/90, Częstochowa, tel. 34 324-35-51

Renata Wojtania

doradca metodyczny fizyki
r.wojtania@sod.edu.pl

  • wtorek – godz. 11:00-12:30
  • czwartek – godz. 13:00-14:30
    IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida
    ul. Jasnogórska 8, Częstochowa, tel. 34 324-23-10

Donata Leszczyłowska

doradca metodyczny biologii
d.leszczylowska@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 9:00-10:00
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zdobywców Przestworzy
    ul. Księżycowa 6, Częstochowa, tel. 34 361-49-71
  • czwartek – godz. 15:30-17:30
    VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
    ul. S. Worcella 22, Częstochowa, tel. 34 364-27-62

Jacek Turlejski

doradca metodyczny informatyki
j.turlejski@sod.edu.pl

  • poniedziałek – godz. 10:00-12:00
  • czwartek – godz. 14:30-16:30
    IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida
    ul. Jasnogórska 8, Częstochowa, tel. 34 324-23-10

aktualizacja 20.02.2019