logo epuap logo bip

Rusza strona „PNWM online“!

Tworzenie programu, pozyskiwanie dodatkowych środków, pomocne narzędzia online lub projekty w miejscach pamięci – to tylko niektóre z tematów szkoleń online, które od listopada znajdą się w ofercie PNWM. Już 4 listopada zapraszamy na warsztaty poświęcone animacji językowej!

Od narzędzi online po animację językową

Chcą się Państwo nauczyć, jak dobrze wykorzystać narzędzia cyfrowe i zachęcić młodzież do czynnego udziału w wymianie? Lub dowiedzieć się, jak za pomocą animacji językowej przełamać bariery językowe? Znaleźć nową instytucję partnerską z Niemiec lub odkryć, jak w prosty sposób stworzyć naprawdę dobry program spotkania? Już niebawem w ramach nowej serii seminariów „PNWM online“ będą mieli Państwo okazję zgłębić te i inne tematy.

Wiedza, wskazówki i praca w małych grupach

Każdorazowo podczas 90-minutowych warsztatów osoby prowadzące w przystępny sposób przekażą uczestnikom swoją wiedzę, podzielą się praktycznymi wskazówkami i zachęcą do angażowania się w wymianę. Wszystkim warsztatom będzie przyświecać jeden cel: pomóc organizatorom polsko-niemieckich spotkań młodzieży w tworzeniu jeszcze atrakcyjniejszych i bardziej partycypacyjnych projektów.

Seminaria będą się odbywać w małych grupach, tak by każdy uczestnik mógł aktywnie w nich uczestniczyć. Oferta jest skierowana do wszystkich osób organizujących projekty wymian i międzynarodowe spotkania młodzieży (nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, domów kultury itp.) oraz tych, którzy chcieliby się zająć tą tematyką.

By wziąć udział w wybranym seminarium potrzebne jest jedynie urządzenie z dostępem do Internetu i aplikacji Zoom, którą można również otworzyć w przeglądarce internetowej, bez konieczności wcześniejszej instalacji.

Szczegółowa oferta szkoleń

Pełną ofertę szkoleń wraz z informacjami o poszczególnych warsztatach i terminach, jak również linki do rejestracji znajdą Państwo na stronie: www.pnwmonline.org.

Zaczynamy już 4 listopada 2020 roku od seminarium „Wprowadzenie w świat animacji językowej“. Rejestracja rusza 26 października.

Do zobaczenia… przed ekranami komputerów!

http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php/kuratorium/aktualnosci/rusza-strona-pnwm-online/

www.pnwmonline.org

Rusza strona „PNWM online“!
Przewiń do góry
Skip to content