Seminarium dla nowo powołanej kadry kierowniczej 2016/2017 – spotkanie nr 3

W czwartek, 1 grudnia br., w Samorządowym Ośrodku Doskonalenia przy ul. I. Kosmowskiej 5 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach seminarium dla nowo powołanej kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych „Zarządzanie placówką oświatową w praktyce”. Seminarium wyjątkowo rozpocznie się o godz. 8.30, natomiast zakończy ok. godz. 13.00.

Problematyka seminarium będzie tym razem dotyczyć: prowadzenia dokumentacji szkoły, kontroli BHP. PIP, Sanepidu i przeglądów budowlanych w placówce oraz zamówień publicznych. Zajęcia przeprowadzą kolejno: Pani Olga Łucka – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 im. Bolesława Chrobrego,  Pan Jan Randak – dyrektor  III LO im. dr. Władysława Biegańskiego i Pan Zbigniew Leszczyński – zastępca naczelnika Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Częstochowy.

Szczegółowych informacji udziela p. Alicja Małasiewicz – konsultant SOD, tel. 34 362 51 05 wew. 107,  e-mail: a.malasiewicz@sod.edu.pl

Seminarium dla nowo powołanej kadry kierowniczej 2016/2017 – spotkanie nr 3