Webinarium – Edukacja przez działanie. Jak uczyć w XXI wieku? (warsztat)

Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie we współpracy z AKCES Edukacja oraz Fundacją ALE Nauczanie zapraszają nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej na webinarium, które odbędzie się 19 maja  2020 r. (wtorek) w godz. 13.30 poprzez Zoom. Poniżej podano dane do logowania (link, który wklejamy w przeglądarkę internetową, następnie wpisujemy numer spotkania oraz hasło).

Meeting ID: 849 5400 7614
Password: 907284

Temat webinarium: Edukacja przez działanie. Jak uczyć w XXI wieku? (warsztat).
Prowadzący: Iga Malik – certyfikowany trener Akademii LEGO® Education.
Za pomocą warsztatów z rozwiązań 6 Klocków uczestnicy poznają inspirujące i atrakcyjne narzędzia do prowadzenia ciekawych zajęć. Będą tu ćwiczenia, które rozwijają umiejętności związane m.in. z sensoryką, mową, językiem, motoryką, zachowaniami społecznymi i emocjami ułatwiając tym samym zdobywanie wiedzy.  Podczas warsztatu uczestnikom potrzebne będą następujące przedmioty: Zestaw dla jednego uczestnika to sześć, kolorowych klocków o wymiarach 2×4 piny dowolnej wielkości.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaświadczenia prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej.

Zaświadczenia o udziale w szkoleniu będą do odbioru w Ośrodku.
Scan zaświadczenia  może być przesłany  drogą e-mailową na  życzenie uczestnika po wysłaniu przez niego informacji na adres a.jurgielewicz@sod.edu.pl

Webinarium – Edukacja przez działanie. Jak uczyć w XXI wieku? (warsztat)