Webinarium „Edukacja przez działanie. Jak uczyć w XXI wieku?”

Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie we współpracy
z AKCES Edukacja oraz Fundacją ALE Nauczanie zapraszają nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej na webinarium, które odbędzie się 23 kwietnia 2020 r. (czwartek) w godz. 14.00-15.00 poprzez Zoom.

Temat webinarium: Edukacja przez działanie. Jak uczyć w XXI wieku?

Prowadzący: Iga Malik – certyfikowany trener Akademii LEGO® Education.

Uczestnicy poznają inspirujące i atrakcyjne narzędzia do prowadzenia ciekawych zajęć w oparciu o założenia metody 6 klocków. Podczas warsztatu uczestnikom potrzebne będą następujące przedmioty: 1 łyżeczka do herbaty, 1 łyżka do zupy, 1 pudełko zapałek (może być puste), 1 zapałka, 1 długopis oraz
1 moneta.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaświadczenia prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej. Jednocześnie informujemy, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną zaświadczenia o udziale w szkoleniu będą do odbioru w naszym Ośrodku w terminie późniejszym.

Limit miejsc został osiągnięty.

Webinarium „Edukacja przez działanie. Jak uczyć w XXI wieku?”