Webinarium eTwinning Aktywna tablica – Projekt 365 – fotoobserwacja świata

Krajowe Biuro eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium AKTYWNA TABLICA – Projekt 365 – fotoobserwacja świata.

W trakcie webinarium przedstawione zostaną techniki fotograficzne, na tyle proste, by poradziły sobie z nimi nawet osoby nie mające doświadczenia z fotografią. Przyjrzymy się wykorzystaniu tej sztuki do nauki wnikliwej obserwacji otoczenia i zapisu wydarzeń przez dzieci i młodzież. Porozmawiamy o tym jak można wykorzystać najbardziej podręczne aparaty fotograficzne – te w smartfonach oraz bezpłatne aplikacje do obróbki zdjęć do realizacji projektów.

Spotkanie poprowadzi p. Anna Edyta Przybysz  – rocznik’78, artysta fotograf – ukończyła  PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi, jest członkiem ZPAF oraz UNAC. W latach 2012 – 2016 pełniła funkcję kuratora Galerii nieSpokojnej w Warszawie. Fotografią zajmuje się od 1993 roku, swoje zainteresowania kieruje głównie na człowieka, jego charakter i osobowość. Jej pasją jest także szeroko rozumiany pejzaż. Od kilku lat uczy fotografii, grafiki i multimediów w szkołach średnich oraz na kursach i autorskich warsztatach dla dzieci i młodzieży.

TERMIN: 02.10.2020 r. godz. 19.00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA;
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę AKTYWNA TABLICA – Projekt 365 – fotoobserwacja świata otworzyć klikając w jego tytuł;
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA;
  4. W dniu Webinarium, (02.10.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

Webinarium eTwinning Aktywna tablica – Projekt 365 – fotoobserwacja świata