Zapraszamy na warsztaty – “Szkoła uczy programować”

SOD oraz RODN “WOM” w Częstochowie zapraszają nauczycieli  na warsztaty “Szkoła uczy programować”. Warsztaty są kontynuacją konferencji czerwcowej, zorganizowanej w celu propagowania programowania. Do udziału w spotkaniu zapraszamy nauczycieli ze szkół z obszaru Delegatury w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach, które przystąpiły do pilotażu wdrażania podstawy programowej lub są zainteresowane rozwijaniem tego zakresu umiejętności w swojej szkole.

Warsztaty odbędą się 26 października 2016 r., o godz. 14:00  w RODN “WOM” w Częstochowie, przy Al. Jana Pawła II 126/130.

Celem jest przedstawienie rozwiązań pomagających prowadzić zajęcia z zakresu programowania.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz dostępny pod adresem: kartazgloszenia.womczest.edu.pl (z menu należy wybrać: kategorię – konferencje, następnie – tytuł konferencji, kartę wypełnić i wysłać). Warsztaty planowane są dla 56 uczestników, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej liczby chętnych zorganizowane zostaną kolejne tury warsztatów.

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy: Tomasz Karoń – RODN “WOM” w Częstochowie i Paweł Guzikowski – SOD w Częstochowie.

Zapraszamy na warsztaty – “Szkoła uczy programować”