Zaproszenie do udziału – “Powiatowy Konkurs Historyczny Częstochowscy nauczyciele w Katyniu”

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/sod_serwis/www/www.sod.ids.czest.pl/wp-content/plugins/visual-form-builder/public/class-form-display.php on line 241

Urząd Miasta Częstochowy oraz Samorządowy Ośrodek Doskonalenia, we współpracy z Akademią im. Jana Długosza i Muzeum Częstochowskim, zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w  I Powiatowym Konkursie Historycznym Częstochowscy nauczyciele w Katyniu.

Cele przyświecające organizatorom konkursu to m. in. poznanie historii życia zamordowanych w Katyniu nauczycieli związanych z Częstochową i regionem częstochowskim, pogłębienie wiedzy uczestników na temat Zbrodni Katyńskiej w kontekście losów Polski podczas  II wojny światowej oraz rozwijanie poczucia przynależności do wspólnoty narodowej, jak również szacunku do historii własnego narodu.

Szczegółowe informacje o Konkursie zawarte są w regulaminie – pobierz (PDF)

Zgłoszenia szkoły do konkursu można dokonać do 16.03.2018 r., za pośrednictwem elektronicznego formularza – przejdź

Verification

• Submit